Wasdroger T3DBN65V AEG
TransportschadeWasdroger T3DBN65V AEG is een luchtafvoerdroger en heeft een droogcapaciteit van 7 kg.
Wasdroger T3DBN65V AEG is een luchtafvoerdroger en heeft een droogcapaciteit van 7 kg.
Wasdroger T3DBN65V AEG is een luchtafvoerdroger en heeft een droogcapaciteit van 7 kg.
Extra lange antikreukfase na elk programma.: Als je het wasgoed niet meteen uit de droger kunt halen wanneer het programma is afgelopen, zorgt de extra lange antikreukfase ervoor dat het wasgoed niet gaat kreuken. Deze optie voegt 60 minuten extra toe aan de standaard 30 minuten anti-kreukfase aan het eind van het droogproces.
Opfrisprogramma
Het opfrisprogramma geeft kortgedragen en kledingstukken die lang in de kast hebben gelegen – zelfs wollen kledingstukken – een pasgewassen gevoel van frisheid en zachtheid.
Dat is schade welke ontstaan is door transport of in het magazijn bij de fabrikant. De schade betreft een kras of deuk (neem contact met ons op om foto’s op te vragen van de schade). Dit product is alleen beschadigd en niet defect, wij testen alle producten voordat ze verkocht worden. Het product zit niet meer in de originele verpakking. Het is mogelijk dat de handleiding niet meegeleverd wordt, deze kun je wel downloaden op het internet.
Bij het verzenden van dit formulier ga je akkoord met het privacybeleid van deze website.
© 2022 Copyright, Witgoed Service C.C | Woocommerce Webwinkel door Converzo.nl
Let op: weet je zeker dat je je bestelling komt afhalen in Best?
Please note: are you sure that you will pick up your order in Best?”
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.