Inbouw Koelkast Siemens KI51RADE0
TransportschadeInbouw Koelkast Siemens KI51RADE0 heeft energieklasse E met een energieverbruik per jaar van 106 kWh en hij heeft een geluidsniveau van 33 dB. Verder is de totale inhoud 247 liter.
Inbouw Koelkast Siemens KI51RADE0 heeft energieklasse E met een energieverbruik per jaar van 106 kWh en hij heeft een geluidsniveau van 33 dB. Verder is de totale inhoud 247 liter.
Inbouw Koelkast Siemens KI51RADE0 heeft energieklasse E met een energieverbruik per jaar van 106 kWh en hij heeft een geluidsniveau van 33 dB. Verder is de totale inhoud 247 liter.
Hou groente en fruit tot 2x langer vers: hyperFresh plus
Met een schuifregelaar pas je makkelijk de vochtheid in de hyperFresh plus-lade aan. Zo zorg je voor de ideale vochtigheid en gaan smaak, vitamines en voedingsstoffen niet verloren.
Voorzien van heldere ledverlichting voor goede zichtbaarheid.
De nieuwe geïntegreerde LED-verlichting in de wanden of het plafond verlichten de binnenkant helder en gelijkmatig, maar zullen je ogen niet verblinden.
de softClose deursluiting.
De koelkast of vriezer blijft te vaak open staan. Gelukkig is dat verleden tijd met de softClose deursluiting. Een deursluiter is toegevoegd aan alle platte scharnieren. Dat betekent dat zelfs volle deuren makkelijk en goed sluiten.
Glazen easyAccess-plateaus
Voor meer gemak bij het aanvullen van etenswaar in je koelkast, kun je de glazen plateaus er nu tot het midden uithalen op profielrails. Zo blijft niets uit het zicht. Uiteraard glijden ze gemakkelijk en kantelen ze niet. Je kunt het plateau er helemaal uithalen zelfs wanneer deze vol met producten staat. De frameless plateaus zijn gemaakt van hoge kwaliteit, robuust glas.
superCooling voor het snel afkoelen van producten.
De superCooling-knop gebruik je om de temperatuur in je koelkast snel naar +2 °C te verlagen. Dit voorkomt een ongewenste temperatuurstijging van al afgekoelde etenswaren wanneer je hier nog niet gekoeld eten aan toevoegt.
Dat is schade welke ontstaan is door transport of in het magazijn bij de fabrikant. De schade betreft een kras of deuk (neem contact met ons op om foto’s op te vragen van de schade). Dit product is alleen beschadigd en niet defect, wij testen alle producten voordat ze verkocht worden. Het product zit niet meer in de originele verpakking. Het is mogelijk dat de handleiding niet meegeleverd wordt, deze kun je wel downloaden op het internet.
Bij het verzenden van dit formulier ga je akkoord met het privacybeleid van deze website.
© 2022 Copyright, Witgoed Service C.C | Woocommerce Webwinkel door Converzo.nl
Let op: weet je zeker dat je je bestelling komt afhalen in Best?
Please note: are you sure that you will pick up your order in Best?”
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.