Inbouw vaatwasser AEG FSE63637P
TransportschadeDe Inbouw vaatwasser AEG FSE63637P biedt ruimte aan 13 couverts en heeft energieklasse D. Deze vaatwasser heeft geluidsklasse 44 dB en beschikt over een handige bedieningsdisplay .
De Inbouw vaatwasser AEG FSE63637P biedt ruimte aan 13 couverts en heeft energieklasse D. Deze vaatwasser heeft geluidsklasse 44 dB en beschikt over een handige bedieningsdisplay .
De Inbouw vaatwasser AEG FSE63637P biedt ruimte aan 13 couverts en heeft energieklasse D. Deze vaatwasser heeft geluidsklasse 44 dB en beschikt over een handige bedieningsdisplay .
SUPERIEURE REINIGING MET EXTRA ZORG
Jouw delicate glazen kunnen niet veiliger gereinigd worden, dan met de AEG SoftGrip en SoftSpikes, die jouw glazen perfect vasthouden zodat ze niet beschadigd worden.
DE STATUS VAN JOUW AFWAS IN EEN OOGOPSLAG
Deze volledig integreerbare vaatwasser beschikt over een intelligente manier om je over de status van jouw vaat op de hoogte te brengen. De beam-on-floor-technologie projecteert een rood licht op de vloer wanneer de cyclus nog aan de gang is. Wanneer het apparaat klaar is, dan wordt er een groen licht geprojecteerd. Eenvoudig en efficiënt.
KRACHTIG VAATWASSEN. MET SATELLITECLEAN®
Geniet van vlekkeloze reiniging van de vaat met SatelliteClean®. Deze sproeiarm heeft een drie keer beter bereik dan de standaard norm. Dankzij de dubbele roterende arm die voortdurend de sproeihoek wijzigt. Het water komt overal. Voor een complete reiniging.
NATUURLIJK DROGEN
De nieuwe Airdry-technologie geeft je een uitzonderlijke droogprestatie met een natuurlijke luchtstroom. De deur opent automatisch 10 cm in de laatste fase van de cyclus; als de vaat schoon is. Het droogt jouw vaat op een natuurlijke manier en bespaart zo ook op energiekosten.
BOVENKORF IN HOOGTE VERSTELBAAR
Zelfs als de bovenkorf geladen is, kan je het niveau van de bovenkorf van jouw vaatwasser eenvoudig aanpassen aan de vaat in de bovenste of onderste korf. Beschikbaarheid van SoftGrips en SoftSpikes is afhankelijk van het model vaatwasser.
Dat is schade welke ontstaan is door transport of in het magazijn bij de fabrikant. De schade betreft een kras of deuk (neem contact met ons op om foto’s op te vragen van de schade). Dit product is alleen beschadigd en niet defect, wij testen alle producten voordat ze verkocht worden. Het product zit niet meer in de originele verpakking. Het is mogelijk dat de handleiding niet meegeleverd wordt, deze kun je wel downloaden op het internet.
Bij het verzenden van dit formulier ga je akkoord met het privacybeleid van deze website.
© 2023 Copyright, Witgoed Service C.C | Woocommerce Webwinkel door Converzo.nl
Let op: weet je zeker dat je je bestelling komt afhalen in Best?
Please note: are you sure that you will pick up your order in Best?”
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.